MAPLAD18KP7.0CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MAPLAD18KP7.0CA
JLCPCB Part #
C2632126
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 1.5kA 12V 18kW 3mA 7.78V 7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)