MAPLAD15KP7.5CA
MFR.Part #
MAPLAD15KP7.5CA
JLCPCB Part #
C2635396
Description
1.164kA 12.9V 15kW 7.5V 750uA 8.33V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)