MAPLAD15KP43AE3
MFR.Part #
MAPLAD15KP43AE3
JLCPCB Part #
C2634361
Description
-55℃~+150℃ 15kW 216A 43V 47.8V 69.4V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)