MXPLAD15KP43AE3
MFR.Part #
MXPLAD15KP43AE3
JLCPCB Part #
C2631932
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15kW 216A 43V 47.8V 69.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS