MAPLAD15KP160A
MFR.Part #
MAPLAD15KP160A
JLCPCB Part #
C3706853
Description
-55℃~+150℃ 15kW 160V 178V 259V 58A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)