MAPLAD15KP10CA
MFR.Part #
MAPLAD15KP10CA
JLCPCB Part #
C2631518
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 15kW 17V 45uA 882A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)