MPLAD6.5KP45AE3
MFR.Part #
MPLAD6.5KP45AE3
JLCPCB Part #
C2625611
Description
45V 50V 6.5kW 72.7V 89A TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS