MADA3KP40CAE3
MFR.Part #
MADA3KP40CAE3
JLCPCB Part #
C3705801
Description
-55℃~+150℃ 2uA 3kW 40V 44.4V 46.4A 64.5V Bidirectional TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS