MADA3KP20CAE3
MFR.Part #
MADA3KP20CAE3
JLCPCB Part #
C3701500
Description
-55℃~+150℃ 20V 22.2V 32.4V 3kW 92.6A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS