MA1.5KE6.8CAE3
MFR.Part #
MA1.5KE6.8CAE3
JLCPCB Part #
C3706130
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 10.5V 143A 5.8V 6.45V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)