JAN1N5664A
MFR.Part #
JAN1N5664A
JLCPCB Part #
C3702661
Description
1.5kW 154V 171V 246V 6.1A TVS DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS