JANTX1N5651A/TR
MFR.Part #
JANTX1N5651A/TR
JLCPCB Part #
C5774077
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 19.5A 47.8V 58.8V 5uA 77V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS