JANTX1N5646A/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
JANTX1N5646A/TR
JLCPCB Part #
C3708457
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
1.5kW 30.8V 30A 34.2V 49.9V TVS Unidirectional DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS