ATMEGA644V-10MU
MFR.Part #
ATMEGA644V-10MU
JLCPCB Part #
C1340783
Package
VQFN-44(7x7)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 10MHz 10bit 2KB 32 4KB 64KB 8 Bit AVR Built-in FLASH VQFN-44(7x7) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS