ATXMEGA32D4-MNR
MFR.Part #
ATXMEGA32D4-MNR
JLCPCB Part #
C3226501
Package
VQFN-44(7x7)
Description
-40℃~+105℃ 1.6V~3.6V 1KB 32KB 32MHz 34 4KB 8/16 Bit AVR Built-in FLASH VQFN-44(7x7) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS