AT93C66AW-10SI-1.8
MFR.Part #
AT93C66AW-10SI-1.8
JLCPCB Part #
C19368892
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 1.8V~5.5V 100 Years 10ms 250kHz 4Kbit SPI SOIC-8 EEPROM