AT93C46-10TI-2.7
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
AT93C46-10TI-2.7
JLCPCB Part #
C19622190
Package
TSSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 100 Years 10ms 1Kbit 2.7V~5.5V 2MHz SPI TSSOP-8 EEPROM