5KP220CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP220CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C3707816
Description
-55℃~+175℃ 13.7A 220V 244V 2uA 371V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS