5KP200CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP200CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C3699706
Description
15.5A 200V 222V 329V 5kW TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS