5KP220AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP220AE3/TR13
JLCPCB Part #
C3713002
Description
-55℃~+175℃ 13.7A 220V 244V 2uA 371V 5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS