12KPE36AH
MFR.Part #
12KPE36AH
JLCPCB Part #
C3711688
Description
-55℃~+175℃ 12kW 200.7A 36V 40V 59.8V 5uA TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS