30KPA66E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA66E3/TR13
JLCPCB Part #
C2449034
Description
30kW 66V 69.48V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS