30KPA66CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA66CE3/TR13
JLCPCB Part #
C3709640
Description
107V 283.2A@10/1000us 2uA 30kW 66V 69.48V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS