30KPA60E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA60E3/TR13
JLCPCB Part #
C2449037
Description
30kW 60V 63.18V TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS