5KP78CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP78CA-HRA
JLCPCB Part #
C1984270
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 126V 40.5A 5kW@10/1000us 78V 86.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS