30KPA60CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA60CA-B
JLCPCB Part #
C1667887
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 102V 15uA 297A@10/1000us 30kW@10/1000us 60V 73.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS