30KPA54E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA54E3/TR13
JLCPCB Part #
C3711338
Description
-55℃~+175℃ 30kW 331.5A 54V 56.84V 91.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS