30KPA64E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA64E3/TR13
JLCPCB Part #
C2449033
Description
30kW 64V 67.41V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS