30KPA54CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA54CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449048
Description
-55℃~+175℃ 20uA 30kW 331.5A@10/1000us 54V 56.84V 91.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS