15KPA20CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA20CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449174
Description
-55℃~+175℃ 1.5mA 15kW 20V 21.06V 34.3V 440.2A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS