30KPA71AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA71AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449349
Description
111.5V 271.1A 2uA 30kW 71V 79.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS