30KPA42CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA42CE3/TR13
JLCPCB Part #
C3707405
Description
-55℃~+175℃ 1mA 30kW 420.8A@10/1000us 42V 44.19V 72V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS