30KPA45CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA45CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449130
Description
-55℃~+175℃ 250uA 30kW 391.5A 45V 47.39V 77.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS