30KPA90A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA90A-HRA
JLCPCB Part #
C1984572
Description
100.5V 146.4V 207A 30kW@10/1000us 90V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS