25LC020AT-I/MC
MFR.Part #
25LC020AT-I/MC
JLCPCB Part #
C2062797
Package
DFN-8
Description
-40℃~+85℃ 10MHz 2.5V~5.5V 2Kbit 5ms SPI DFN-8-EP(2x3) EEPROM ROHS