25LC020AT-I/MS
MFR.Part #
25LC020AT-I/MS
JLCPCB Part #
C2062255
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 10MHz 2.5V~5.5V 200 Years 2Kbit 5ms Hardware write protection function、Software write protection function、Built-in write enable latch (WEL) SPI MSOP-8 EEPROM ROHS