1N5933CPE3/TR12
MFR.Part #
1N5933CPE3/TR12
JLCPCB Part #
C5877713
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 17.5Ω 1uA@16.7V 22V 650Ω ±2% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS