1N5936APE3/TR12
MFR.Part #
1N5936APE3/TR12
JLCPCB Part #
C5877731
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 1uA@22.8V 28Ω 30V ±10% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS