1N5932CPE3/TR12
MFR.Part #
1N5932CPE3/TR12
JLCPCB Part #
C5490138
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 14Ω 1uA@15.2V 20V 650Ω ±2% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS