1N5930CPE3/TR8
MFR.Part #
1N5930CPE3/TR8
JLCPCB Part #
C6984402
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 10Ω 16V 1uA@12.2V 600Ω ±2% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS