1N5920CPE3/TR8
MFR.Part #
1N5920CPE3/TR8
JLCPCB Part #
C6984362
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 200Ω 2Ω 5uA@4V 6.2V ±2% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS