15KPA33CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA33CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448846
Description
-55℃~+175℃ 15kW 276.1A@10/1000us 2uA 33V 34.79V 54.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS