15KPA33A-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA33A-B
JLCPCB Part #
C1667540
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 15kW@10/1000us 276.1A@10/1000us 2uA 33V 40.4V 54.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS