AT91M55800A-33CJ
MFR.Part #
AT91M55800A-33CJ
JLCPCB Part #
C611237
Package
BGA-176
Description
-40℃~+85℃ 10bit 10bit 16/32 Bit 2.7V~3.6V 33MHz 58 8KB Built-in ROMless BGA-176 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS