15KPA22AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA22AE3/TR13
JLCPCB Part #
C3712087
Description
-55℃~+175℃ 15kW 22V 24.57V 37.1V 407A 500uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS