15KPA22E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA22E3/TR13
JLCPCB Part #
C3706813
Description
-55℃~+175℃ 15kW 22V 23.17V 500uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS