15KPA220E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA220E3/TR13
JLCPCB Part #
C2449180
Description
-55℃~+175℃ 15kW 220V 231.66V 2uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS