15KPA26CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA26CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448778
Description
-55℃~+175℃ 15kW 26V 27.38V 343.2A@10/1000us 44V 50uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS