15KPA33A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA33A-HRA
JLCPCB Part #
C3700390
Description
15kW 276.1A 33V 36.9V 54.7V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS