MPTR90V050
MFR.Part #
MPTR90V050
JLCPCB Part #
C3762678
Description
-40℃~+85℃ 1.17Ω 1A 40A 4s 500mA 500mΩ 7.9mm 90V 插件 Resettable Fuses ROHS